Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowożeńcy 2016: Zagłosuj na parę, zdjęcia kandydatów

Utworzony przez byk1994, 4 listopada 2016 r. o 13:02 Powrót do artykułu
Boli was cebulaki, że kogoś stać na smsy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stać to każadnego ale inwestować coś w co się zwrócić ! Naprawdę na tej gali nawet nie wiem z czego ma się ta patak cieszyć. .. z sukni z najgorszego salonu w Lublinie czy z DJ który i tak nie będzie miał terminu. Ślub jest to tak ważne wydarzenie, że nikt nie chciałby mieć narzucone skąd ma byc suknia garnitur czy obrączki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik wschodni jako gazeta,która nie jest kiczowatym źródłem przekazu, powinna jako priorytet przy wyborze zwycięzcy brać pod uwagę inne zasady konkursu. Kazdy numer telefonu powinnien mieć moźliwosc wyslania tylko jednego sms.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zal wam dupę ściska ;] Ktoś wydał kilka tys i wygrał ale też ktoś wydał 5tys minimum i nie ma nic !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie komentarze są chyba pocieszeniem dla tej pary która raczej straciła ni wygrała... co to za inwestycja dać 11 tys źeby wygrać 14... 3 tys ?a i tak nie ma co porównywać bo te nagrody nie są tyle warte
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie potrafię sobie wyobraźić, że ktoś wydaje 11tyś + podatek ok 1500 dla 14000 niepewnej nagrody, którymi są usługi... Wydaje mi się, że Gazeta zapłaciła za wszystko o połowę mniej, a usługodawcy przystali na tę cenę ze względu na reklame... Mimo wszystko... Gratuluję pierwszej parze, mam nadzieję, że nie będzie czego żałować. I ogrooomne współczucie dla drugiej pary...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla wszystkich ciekawskich. Para z pierwszego miejsca nic prawie nie wydała sami nazbierali około 4000tys ptk. Jako osoba z jej rodziny postanowiłem jej pomoc. Jestem właścicielem dużej lubelskiej Firmy i ponad 20 osób przez ostatnie godziny konkursu głosowało na parę nr 10 - wszyscy z mojej firmy z telefonów firmowych. Jeżeli ktoś ma firmę to zdaje sobie sprawę jak to łatwo można wrzucić w koszta. Więc proszę bez głupich komentarzy ze ktoś kupował SMSy itp. Czy sie opłaca czy nie ? Parze która wygrała na pewno - bardzo mało zainwestowała. Więc przestańcie pisać czy sie oplaca czy nie. Bo jak sami widzicie opłaca sie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To trzeba bylo zrobić im cale wesele i wrzucić w koszty firmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co gościu te tłumaczenia? "Tylko Winny sie tłumaczy" pierwsza para sama becelowała na pewno razem z tatusiami i mamusiami co najwyżej ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygrał lepszy informatyk :D hakerski włam i manipulacja wynikami ! American story
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Telefon PSP vs Informatyk z Radzynia ; )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak myślałam ze z telefonu PSP wysyłał :p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dla wszystkich ciekawskich. Para z pierwszego miejsca nic prawie nie wydała sami nazbierali około 4000tys ptk. Jako osoba z jej rodziny postanowiłem jej pomoc. Jestem właścicielem dużej lubelskiej Firmy i ponad 20 osób przez ostatnie godziny konkursu głosowało na parę nr 10 - wszyscy z mojej firmy z telefonów firmowych. Jeżeli ktoś ma firmę to zdaje sobie sprawę jak to łatwo można wrzucić w koszta. Więc proszę bez głupich komentarzy ze ktoś kupował SMSy itp. Czy sie opłaca czy nie ? Parze która wygrała na pewno - bardzo mało zainwestowała. Więc przestańcie pisać czy sie oplaca czy nie. Bo jak sami widzicie opłaca sie.
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
To pewnie pan szef kazał swoim pracownikom-niewolnikom wysyłać sms-y do oporu pod pretekstem zwolnienia. A sms-y można owszem wrzucić w koszty firmy, ale i tak ktoś musi za to zapłacić, jakiś Święt Mikołaj, chyba że sprytny księgowy wpadł na pomysł jak orżnąć właściciela firmy na kasę za sms-y.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To juz jest naprawde szczyt chamstwa ! Mozecie sobie zalozyc firme dla znajomych zeby pomagac im w kupywaniu konkursów ! Trzeba trochę mieć uczuć w sobie ale widzę że dla pary z pierwszego miejsca i jej znajomych liczy się tylko kolesiostwo ! A poważniwa przedsiębiorcy nie powinni się w ten sposób zachowywać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na sms kaŻegocinie stać i każdy ma znajomych tylko nie każdy ma znajomych hipokryzja którzy jeszcze każadnych pracownikom wysyłać SMS w niedziela teraz powinien im zapłacić za pracę w ten dzień !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ściema z tą firmą. Dobrze wiedzą że nie da sie tych smsów premium udowodnić i chcą sie wybielić żeby im wstyd po nadrode nie było iść... juz byście sie tu przestali odzywać, bo naprawde wszyscy sie tylko pogrążają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie oszukujmy sie-Dziennik Wschodni ma w d... kto wysylał i w jaki sposob-czy kupowal sms-y czy wysylal z karty swojej babci ;-) -maja 50% kasy z kazdego sms-tu liczy sie ilosc a nie uczciwosc.Nie bedzie zadnej weryfikacji oddanych głosów,bo nigdy nie bylo-wiem z doswiadczenia bo my rowniez mamy w sprzedazy uslugi wysylania sms premium i w zadnym wygranym przez nas konkursie nie bylo takiej sytuacji-a nagrody byly wielokrotnie wyzsze niz tutaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
*kupowaniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...